Only the invariant culture is supported in globalization-invariant mode.

Anonim (156) 3 ay önce sordu

Visual Studio Developer PowerShell üzerinde dotnet ef database update dediğimde karşıma

Only the invariant culture is supported in globalization-invariant mode. See https://aka.ms/GlobalizationInvariantMode for more information. (Parameter 'name') en-us is an invalid culture identifier. hatası çıkmaya başladı. Sorun nasıl düzelir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 ay önce cevapladı

Hatayı gidermek için proje dosyanda küçük bir değişiklik yapman gerekir.

  1. Projeni sağ tuşla tıkla ve açılan menüden Edit Project File seç.
  2. .csproj dosyan üzerinde şu satırı bul:
    <InvariantGlobalization>true</InvariantGlobalization>

    bu satırı false olarak değiştir.

    <InvariantGlobalization>false</InvariantGlobalization>

  3. Sorun düzelmiş olmalı.