Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?

efepasa (1) 1 yıl önce sordu

Ben windows 7 kullanıyorum birkaç gündür Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı çalışmayı durdurdu adında bi hata geliyor nasıl çözebilir?

Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Discord üzerinden aldığım Farbar log dosyalarına göre bilgisayarında virüs var.

Malwarebytes ile bilgisayarını virüs taramasından geçirmelisin: https://www.youtube.com/watch?v=0MqcrpEvMYY

Burada Malwarebytes kullanımı anlatılıyor.

Aşağıdaki dosyalarında virüs görünüyor, buna benzer pek çok şüpheli dosya var.

C:\Windows\system32\userinit.exe,C:\Users\FFF\Documents\MSDCSC\V8VjttWBVxox\msdcsc.exe
C:\Users\FFF\AppData\Local\svchosts.exe
C:\Users\FFF\AppData\Roaming\services.exe

Düzenleme:

Malwarebytes taraması sonucunda kullanıcı bilgisayarındaki virüsler temizlenmiş ve sonrasında sorun düzelmiştir.