Oops! Something went wrong.

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Google haritalar üzerinden çalışan bir web sitesi var ve siteye girdiğimde Oops! Something went wrong. This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details. uyarısı ike karşılaşıyorum. Oops! Something went wrong. nedir?  Çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Oops! Something went wrong hatası Google haritalar veya Google servislerinde sıkça rastlanılan bir hata. Girdiğin site muhtemelen Google Maps ekleme işini doğru yapamamış veya Google Haritalar servisindeki gibi bir güncellemeyi kendi sitelerine yansıtmamışlar bu sebepten karşına Oops! Something went wrong hatası geliyor. Bu durumu site sahiplerine mail yolu ile iletebilirsin. Site sahibinin bu durumu düzeltmesi gerekir. Kodları doğru çalışacak şekilde yeniden düzenlemesi gerekir.