Opera Browser'da kayıtlı verileri silme

kocakafa (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba Opera browserda kayitli verileri nasil sile bilirim evvel uzerine x sekmesi geliyordu tiklayinca siliniyordu simdi yok oyle bisey

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Silmek istediğin e posta adresinin üzerine gel ve Shift tuşuna basılı dur ardından del tuşuna 1 kere bas

kocakafa 5 yıl önce

ben parolalari kayit almakdan bahis etmiyorum mesela her hangi bi sitede kullanici adiya ve email gmail ile giris yapiyorsam textboxda tum kayitlar gosteriyor onlari silmek istiyorum

darkcrak 5 yıl önce

Güncelledim umarım işine yarar @kocakafa

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Opera'nın Gelişmiş ayarlar bölümünde "Şifreler ve formlar" bölümü var. Buradan Opera'da kayıtlı olan e-posta ve şifreleri görebilir, istediklerini silebilirsin.

Bu yaptığın şey, sorununu çözmezse Opera'nın çerezlerini temizlemen gerekecek. Bunları bi dene bakalım ona göre bakarız.