Opera'da Google görsel arama nasıl yapılır?

treajen (43) 5 yıl önce sordu

Chrome'da bir resme sağ tık yapıp 'Googlede ara' seçeneğine basıp googlede bulabiliyoruz. Ama Opera'da öyle bir seçenek yok nasıl bunu yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu Chrome tarayıcıya has bir özellik. Opera'da şöyle yapabilirsin: Önce resme sağ tıklayıp adresini kopyalarsın, daha sonra https://images.google.com/ adresine gidip Kamera simgesine tıklar ve "Görsel URL'sini yapıştır" bölümüne kopyaladığın resim linkini yapıştırarak ararsın.

musakose (105) 5 yıl önce cevapladı

Resime basılı tutup yukarıdaki google arama kutucuğuna sürüklerseniz rahatlıkla görsel arama yapabilirsiniz.

Anlatabildim mi emin olamadım :) bir de resim ekleyeyim.