Opera Duckduckgo nasıl kaldırılır?

treajen (43) 4 yıl önce sordu

Format sonrası Opera kurdum arama yaparken Duckduckgo çıkıyor denetim masasında ya da eklentilerde yok nasıl kaldırabilirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bende de öyle bir şey var fakat arama kısmına d yazıp boşluk bırakınca Duckduckgo çıkıyor yani Duckduckgo arama motorunda arıyor.

Çözüm:

  1. Ayarlar'a gir
  2. Ardından Arama motoruna gel ve Arama motorlarını yönet'e tıkla.
  3. Ardından DuckDuckGo'yu kaldır sorun düzelecektir

treajen 4 yıl önce

Aynen öyle benimkiside. D ile başlayan bişi yazınca çıkıyor onun dışında çıkmıyor ama yinede rahatsız edici.

darkcrak 4 yıl önce

Kurcaladım bir şey bulamadım @treajen şimdi buldum :)

darkcrak 4 yıl önce

Eklemeyi yaptım :) @treajen

treajen 4 yıl önce

@darkcrak "varsayılan olarak ata" var kaldır yok ama.

darkcrak 4 yıl önce

@treajen başka yöntem bulursam yazarım :/ ya da opera ile ilgili bir şey bu bizim düzeltemeyeceğimiz sorun ola bilir