Opera indirme hızım çok yavaş

taha17 (91) 6 yıl önce sordu

Herhangi bir dosyayı en fazla 40 kb/sn ile indiriyorum nasıl geçer bu?

temmuz 6 yıl önce

Sadece Operadamı böyle? Ya diğer tarayıcılarda nasıl? Download hızları sunuculara göredemi değişmiyor? Nereden ne download yaparsan yap hep düşük hızmı? Hız testi yaptınmı ve yaptıysan sonuçlar nasıl çıktı? Bunları açık ve net bir şekilde belirtmeliydin, belirtmelisin.

taha17 6 yıl önce

Chrome'da 1.5 mb ile indiriyorum ve her sitede aynı indirme hızına sahip

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ne kadar çok detay verirseniz size yardımcı olma ihtimalimiz o kadar artar. Sadece problemi yazmak yerine problem başka yerlerde oluyor mu ve ne zamandan beri oluyor bu tarz bilgileri de paylaşmanız mantıklı olur.

taha17 6 yıl önce

Chrome'da 1.5 mb ile indiriyorum ve başka sitelerden başka dosyaları indirmeyi de denedim 40 kb geçemiyorum ayrıca sitelerden video izleme hızlarını da karşılaştırdım Chrome'da daha çabuk yüklüyor

omercik 6 yıl önce

Opera'nın VPN özelliği açık olmasın sakın? @taha17