Opera nasıl resetlenir? Opera nasıl sıfırlanır?

murat (12492) 9 yıl önce sordu

Opera internet tarayıcısı nasıl resetlenir?

Opera internet tarayıcısında varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Opera internet tarayıcısı nasıl sıfırlanır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Opera internet tarayıcısı nasıl resetlenir? Opera internet tarayıcısı nasıl sıfırlanır?

Opera interner tarayıcısını sıfırlamak (resetlemek) için aşağıdaki ayarları yapın:

  1. Opera tarayıcınısı kapatın.
  2. Bilgisayarımdan C:\Users\[Kullanıcı Adınız]\AppData\Roaming\Opera\Opera\ yolunu izleyin.
  3. Operapref.ini dosyasını bulun ve silin.
  4. Opera internet tarayıcısını yeniden açın.

Böylelikle Opera internet tarayıcısı varsayılan ayarlarına geri getirilecektir.