Opera VPN Android'de nasıl kullanılır?

omercik (9418) 4 yıl önce sordu

Opera Android uygulamasında VPN nasıl kullanılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Opera Android uygulamasına VPN özelliği artık geldi. Böylelikle ayrı bir VPN uygulamasına ihtiyaç duymadan direkt tarayıcı üzerinden VPN'e bağlanabilirsiniz.

Opera VPN Android kullanımı

VPN özelliğini Opera uygulamasında kullanmak için öncelikle uygulamayı telefonunuza kurmanız gerekecek. Telefonunuzdan Play Store veya App Store'a girip Opera'yı yükleyin.

  1. Opera'yı açın.
  2. Açtıktan sonra Opera Ayarları'na girin.
  3. Ayarlar'dan VPN özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

VPN'i aktif hale getirdikten sonra artık Wikipedia gibi yasaklı sitelere doğrudan Opera mobil uygulaması üzerinden giriş yapabileceksiniz.