Opera VPN sorunu - VPN engellendi mi?

ceyda (312) 4 yıl önce sordu

Opera tarayıcı kullanıyorum. Daha düne kadar wikipedia ya sorunsuz giriyordum. Bugün giremiyorum. Acaba Opera VPN'i de mi engellediler?

Bu siteye ulaşılamıyor

tr.wikipedia.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Ben test ettim bir sorun göremedim.  Fakat şöyle bir durum var zaman zaman sunucularında sorun olabiliyor.  Adres satırından VPN yazısını tıkla. Buradan Sanal Konum değiştir. Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika sunucularını tek tek dene.  Bazen bu sunucularda sorun oluyor. Ama Opera VPN engellenmedi.  Çalışıyor. Test edildi, onaylandı.

ceyda 4 yıl önce

teşekkürler dediğiniz gibi sunucu değiştirince açıldı