Opera'ya video indirme eklentisi kuramıyorum

mat7 (341) 5 yıl önce sordu

Opera  arama motorumda video indirmek için eklentisi  indirmiştim .

Fakat arama motorunu kaldırıp tekrar kurmam gerekti ve bu sırada video eklentisi de gitti.

Şimdi bu eklentiyi  tekrar kurmak istiyorum  fakat  ismini  hatırlamıyorum.

Bu konuda yardımcı olur musunuz bana ?

Toplam 3 cevap

mat7 (341) 5 yıl önce cevapladı

Eklentiyi  buldum  Skyload   adı .   Operaya  sorunsuz  kurdum .   Yandex ede  kurmak  istedim fakat  şu  uyarı  çıktı   https://i.hizliresim.com/bV3rr0.jpg   ne demektir  bu ?

darkcrak 5 yıl önce

Uzantıyı kur a tıklaman yeterli

mat7 5 yıl önce

Kurdum . @darkcrak size ve cevap veren herkese teşekkürler. :)

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

“ İnternet Manager Download “ eklentisi miydi?

mat7 5 yıl önce

Olabilir . Bir deneyeyim. @ybaskin34 (596)

mat7 5 yıl önce

Hayır bu değil. sol üst köşede bulut simgesi gibi bir simgesi vardı . @ybaskin34 (596)

ybaskin34 5 yıl önce

@mat7 her siteden video indiriyor muydu ? Eklenti olarak mı kurmuştun yoksa programla beraber mi gelmişti ?

mat7 5 yıl önce

Özellikle kanal sitelerinden ve bir çok siteden indirebiliyordum. @ybaskin34

muvel (332) 5 yıl önce cevapladı

Opera'dan video indirme için kullandıığım Opera eklentilerini paylaşıyorum işinize yarayabilir:

Eklenti 1

Eklenti 2

Eklenti 3