Operada Tarayıcısında siteye kayıtlı şifrelerimi nasıl silerim

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Örneğin Facebook a girerken gmailim ve şifrem sayfayı açtığım gibi çıkıyor, bunları nasıl silebilirim?

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Aşağıdaki adımları uygula sorunun çözülecektir

Not: Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

- İlk olarak Opera tarayıcısını aç

- Sonra sol üst kısımda bulunan Menü Yazısına tıklayıp, açılan menüden Ayarları seç

- Daha sonra gelen pencereden Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geç, alt kısımda bulunan Kayıtlı Parolaları Yönet Butonuna Tıkla

- Gelen pencereden kaldırmak istediğiniz parolanın sağ tarafına gelip Kaldır butonuna tıklamanız yeterli olacaktır

Umarım faydalı olmuştur...

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

opera tarayıcıda otamatik doldurama formu verileri kayıtlı şifreleri temizlemek için

ana sayfa sol üst köşede opera / geçmiş / tarama verilerinin silinmesi / bütün tikleri atın

tahatugyan 7 yıl önce

@candan bu şekilde bir işlem uygulanılırsa geçmişte silinmiş olacaktır

candan 7 yıl önce

arkadaşın istediğide o şekilde zaten evet

candan 7 yıl önce

tarayıcı geçmişini silmek istemese tikini kaldırması yeterlidir

taha17 7 yıl önce

Teşekkür ederim ama bu şekilde yaptığımda hepsini silmiş olurum tahatugyanın gösterdiği gibibyapıp sadece 1 tane sildim