Orijinal Iphone kulaklığını aratmayan kulaklıklar neler?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Önceden Iphone kulaklık kullanıyordum koptu, onun gibi kaliteli kulaklık bulamadım bi'daha. Tavsiye edebileceğiniz kulaklık varmı? Fiyat 50 - 100 TL.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bir kaç tane kulaklık önerebilirim.

  1. JBL T110 Kulak İçi Kulaklık, Siyah (Ses olarka iyi fakat çok fazla bozulduğuna dair şikayetler var)
    • JBL markasında çok fazla bozulma şikayeti var yani bi kulaklıktan ses geliyor diğerinden gelmiyor.
  2. Oneplus Bullets V2 Kulak İçi Kulaklık
    • Pek fazla yorum bulamadım fakat ses özellikleri olarak iyi.
  3. Oppo Kulak Içi Kulaklık - MH135
    • Hem fiyat olarak uygun hemde çok iyi yorumlar var.
  4. Sennheiser CX180 StreetII Stereo Kulaklık
    • Bu linkteki yurt dışı ürün fakat sennheiser markası müzik konusunda çok iyi.

mlekesizzz 3 yıl önce

sennheiser iyiymiş

darkcrak 3 yıl önce

@mlekesizzz aynen öyle sennheiser markası iyi.