Orjinal Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim?

lion (595) 7 yıl önce sordu

► Laptopta Orjinal Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bunu öğrenmenin bir çok yolu vardır. Bunlardan en basit olanlarından biri Aida64 (tıkla) programı ile öğrenmedir:

Programsız öğrenme yolu;

wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey

kodunu Komut İstemine (CMD) kopyalayarak enter tuşuna basmak şeklindedir. Bu şekilde ürün anahtarı altta görülür:

ataberk11 7 yıl önce

@temmuz bende ürün anahtarı gözükmüyor cmdye yazdığımda bu demo olduğundan olabilir mi?

temmuz 7 yıl önce

Eğer ürün illegal yada legal (lisansı ile satın alınması/PC ile yüklü gelmesi) etkinleştirilmediyse sistemde kayıtlı bir ürün anahtarı olmaz @ataberk11

ogzkzu (286) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba Ek olarak,

  1. Sistem Windows 8 ve yukarı ise Windows + X Kombinasyonu ile "Komut İstemi" ni Yönetici olarak başlatın.
    Açılan komut istemcisine dikkat edelim "C:\windows\system32" yazmalı.
    Açtıgımız komut istemcisine " işaretleri olmadan
    "wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey" yazın.
    Sonuç olarak
    OA3xOriginalProductKey
    XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
    Şeklinde ürün anahtarı öğrenebilirsiniz.

  2. ShowkeyPlus programından da öğrenebilirsiniz.
    Showkeyplus programını indirmek için tıklayın.

lion 7 yıl önce

"C:\windows\system32" olarak yazmıyor @temmuz un dediği gibi C:\users\lion olarak yazıyor bir sorun olurmu?

ogzkzu 7 yıl önce

Merhaba @lion Komut istemini yönetici haklarıyla çalıştırmanı tavsiye ederim. Normal çalıştırılan komut isteminde çoğu zaman ürün anahtarını veremeyebiliyor.

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Dilerseniz aşağıdaki konudan Windows 10 BIOS üzerindeki ürün anahtarınızı nasıl öğreneceğinizi ve ardından temiz kurulumu nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?, Yükseltmeden Sonra Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?