Oturum Açın - apache-iv.com proxy'si için kullanıcı adı ve şifre gerekiyor:

ahakan (100) 5 yıl önce sordu

Google chrome'a giremiyorum şöyle bir hata çıkıyor bu ne demek sildim bir daha yükledim yine aynısı geldi.

Oturum Açın - apache-iv.com proxy'si için kullanıcı adı ve şifre gerekiyor.

http://i.hizliresim.com/4zM27Q.jpg

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına muhtemelen zararlı yazılım bulaşmış. Chrome açtığında ekrana gelen Oturum Açın penceresinde apache-iv.com proxy sunucusuna bağlanmaya çalışıyor. Bu normal bir durum değil. Muhtemelen bilgisayarına bulaşan bir zararlı yazılım senin tüm web gezinmelerini apache-iv.com adresi üzerinden gerçekleştiriyor.

Bilgisayarını önce Adwcleaner ile tarat: Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? Daha sonra Malwarebytes ile tarat.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Bu işlemlerden sonra Facebook, Twitter vb sistemlerde kullandığın parolaları değiştirmeni öneririm.

Ek: Son olarak Chrome tarayıcı bilgilerini silmeyi deneyebilirsin:

C:\Kullanicilar\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data

Bu yoldaki User Data klasörünü Chrome kapalıyken silmeyi dener misin?

ahakan 5 yıl önce

Adw ile taramıştım dediğiniz gibi malware bytes ile taratayım

ahakan 5 yıl önce

Malwarebytes ile de tarattım 4 tehdit buldu sildim durum yine aynı

hakan 5 yıl önce

@ahakan ek yaptım. Dener misin?

ahakan 5 yıl önce

Aşağıda çözümünü yazdım herhalde sizin çözüm chrome'u kaldırmadan oluyor.

hakan 5 yıl önce

@ahakan evet Chrome u kaldırmadan yukarıda yazdığım klasörü sildiğinde Tarama verileri de dahil Chrome'a ait sonradan oluşan tüm verileri siliyor. Chrome tarayıcısını tamamen sıfırlıyor anlayacağın.

ahakan (100) 5 yıl önce cevapladı

Sorunun çözümünü buldum arkadaşlar chrome'u kaldırırken tarama verilerini temizle'yi seçerseniz çözüme ulaşırsınız.