oturum açma sorunu

emrah662020 (30) 2 yıl önce sordu

merhaba bilgisayarı başlattıgımda yönetici hesabıma giriyorum 2 kullanıcı var birisi benim digeri kardeşimin kendi kullanıcıma girdiğim zaman başlattan diger kullanıcıya baktıgım zaman oturum açıldı olarak gözüküyor ama yönetici hesabında oturum açtım neden böyle oluyor sonrasında o kullanıcıya girip oturumu kapatıyorum süğrekli böyle oluyor her açtıgımda nasıl kapatabilirim bunu windows 10 kullanıyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Kullanıcı değiştirirsen diğer kullanıcının oturumu açık kalır. Oturumu kapatman lazım. Kapatma menüsünde oturumu kapat diye bir seçenek görmen lazım. Oturumu kapatarak diğer kullanıcıya geçmelisin.

emrah662020 2 yıl önce

hayır bilgisayarı başlatınca kullanıcı degiştirmiyorum bilgisayarda yönetici kullanıcımla oturum açınca açık olarak gözüküyor diger kullanıcı

murat 2 yıl önce

Tamam yanlış anlamışım, birazdan cevabımı düzelteceğim @emrah662020

murat 2 yıl önce

Bir ekran görüntüsü ekler misin?