Oturum boş gözüküyor

sanane13 (1) 7 yıl önce sordu

Düne kadar iyiydi şimdi ctrl alt del yapıyorum böyle çıkıyor nasıl girebilirim bilgisiyara

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

 kurtarma cd veya usb hangisi varsa onunla  daha öncesi iyi olduğuna göre bu şartlarda  sistem geri yükleme yapın kurtarma aracınız yoksa internetten indirin işletim sisteminiz ne ise başka bir bilgisayarda indirin

usb veya cd ye yazdırın  bilgisayarınıza takın bilgisayarı yeniden başlatın bios tuşuna basın sizin  kurtarama aracı üzerine gelin entr a basın aracınız açılacaktır ileri deyin

böyle bir ara yüz çıkacaktır burdan sistem geri yükleme seçeneğini seçin

sanane13 7 yıl önce

Yanlız o sayfadan hiçbiryere çıkamıyorum f8 e basıyorum güvenli moda da geçmiyor ekran resimdeki gbi kalıyor

sanane13 7 yıl önce

Evet resimdeki sayfadan biyere çkamıyorum ne yapsam olmuyor

candan 7 yıl önce

biraz detaya ihtiyaç var bilgisayarınızın markası işletim sisteminiz sistem özellikleriniz bunları yazarsanız daha kolay yardım edilir sorunuz biraz bilmece gibi olmuşta