Outdoor basketbol topu önerir misiniz?

kali (6) 6 yıl önce sordu

Outdoor (dışarıda oynamalık) basketbol topu alacağım. Nike dominate ve nike versa tack arasında kaldım. Bu iki top arasında hangisini almam gerektiğini söylermisiniz. Ayrıca bu markalardan farklı ve daha iyi olduğunu düşündüğünüz top varsa önerirseniz sevinirim. FİYATI 80 lirayı geçmemesi lazım.

Toplam 1 cevap

androidhacker (28) 6 yıl önce cevapladı

Uygun yerde değilsiniz. Başka siteye veya arkadaşınıza sorabilirsiniz ama bence internette kendiniz araşdırabilirsiniz.