Outlook POP hesabı IMAP 'a nasıl çevrilir?

hakan (15424) 6 yıl önce sordu

Outlook içinde kurulmuş POP hesaplar mevcut. Bu POP email heaplarını IMAP'e çevirmek mümkün mü?

Neden POP / IMAP ayarı pasif görünüyor?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Outlook içinde kurulmuş POP hesaplar mevcut. Bu POP email heaplarını IMAP'e çevirmek mümkün mü?

Outlook içinde POP olarak kurduğunuz bir hesabı daha sonradan düzenleyerek IMAP'a çeviremezsiniz.

IMAP ve POP çok farklı çalışırlar. Bu sebepten POP hesapları IMAP'a çeviremezsiniz ancak yeniden IMAP hesap eklemelisiniz.