Outlook uygulamasında doğum günü bildirimi nasıl kapatılır?

lost (11) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Outlook android ugulamasını kullanmaktayım. Mailimin gelen kutusuna "kendiniz için not" adlı doğum günü maili geliyor. Hesabımda çok eski yıllarda windows live messenger için eklediğim kişiler var, onlara ait doğum günü bilgilerini hatırlatan mail alıyorum. Bunu engellemek için ne yapabilirim? Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Ayarlara gir takvim tıkla  ordan dogum günü takvimi var ordan dogün günü takvimini kapat tıklıcaksın