Oyun dosyası eksik nerde bulabilirim?

winxp (17) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar cd den çıkarttığım fifa 11 i kuruyordum sona geldiğinde bir hata veriyor support dosyasında bir eksiklik var galiba

nerde bulabilirim teşekkürler?

darkcrak 4 yıl önce

Uygulamayı crackledin mi? Oyun korsan mı?

winxp 4 yıl önce

Oyun korsan ama cracledim yine olmadı

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Eksik dosyayı ya da hatayı yazman gerekir. Eksik bilgi vermişsin. Bu bilgi ile sana yardım edemeyiz.

winxp 4 yıl önce

Eksik. Dosya support dosyası hata source not found diye başlıyordu cd bende olmadığı için hatırlamıyorum support dosyasının içindeki eahelp sonra en-us ve bu dosyanın içinde ehlpdhtm adlı bir dosya ve whdata dosyası eksikti.