Oyun içi ekran görüntüsü kaydetme

lx0a1 (50) 9 yıl önce sordu

Merhaba,

Ücretli ve ücretsiz olarak oyun içi ekran görüntüsü kaydetme yazılımı önerebilir misiniz?

İşletim Sistemi: Windows 8.1 Pro x64

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Oyunlarla pek alakam olmamasına rağmen  Fraps sanırım bu konuda en bilinen ve popüler görüntü kaydedici.

 Fraps ile hem video hem de resim yakalayabilirsiniz.

 Fraps buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca Fraps oyun performansını en az derecede etkiliyor.

F10 gibi bir tuşa görev atayarak tuşa her bastığınızda dilediğiniz klasöre ekran görüntünü kaydedebiliyor.

pinhan (142) 9 yıl önce cevapladı

Seri ekran görüntüsü almak için "Windows (Başlat) + PrtScn" tuş kombinoslarını kullanabilirsin.

Kaydettiğin ekran görüntüleri ".../Resimlerim/Ekran Görüntüleri" klasörünün içindedir.