Oyun için mouse önerisi

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Everest mouse aldığıma pişman oldum. Yeni oyuncu mouse'u alacağım. Yüksek DPI'da ve yüksek duyarlılık da oynuyorum. Maksimum 130 TL olan mouse lar hangileridir? (Everest, Frisby gibi markalar olmasın)

Toplam 1 cevap

ilyashalatci (26) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba, 3 yıldır Logitech kullanıyorum. Fiyat ort. zaten 100 tl.

Önerim G300 ya da G300S'dir. Makro ayarları da mevcut, ele oturur vaziyette.

toprak34 6 yıl önce

@ilyashalatci Teşekkürler öneriniz için.

toprak34 6 yıl önce

@ilyashalatci CS:GO için kullanacağım yanlız?

ilyashalatci 6 yıl önce

Evet ben de CS:GO oynuyorum ama şöyle söylemek aslında daha doğru olur; Elin neye alışkın ise onunla o oyunu oynaman daha mantıklıdır. Örnek veriyorum ben orta düzey büyüklükte mouse tercih ediyorum(G300S gibi), ama bazı oyuncular SteelSeries tercih ediyor(Model olarak uygun fiyatta SteelSeries Rival 100 uygun olacaktır.) Yani demem o ki, kullanmadan kendine uygunu bulamazsın

toprak34 6 yıl önce

@ilyashalatci Çok teşekkürler, aklımdan G300S almak geçiyordu.