Oyun için yeni bilgisayar mı yoksa PS mi almalıyım?

mcnsvr (1) 6 yıl önce sordu

Dizüstü: HP Pavilion G6 serisi. Yeni oyunlar için yalnızca ekran kartı sıkıntı çıkartıyor. Ama bunun yerine biraz daha birikimle yeni playstation alınabilir mi?

5 yıllık dizüstü için yeni ekran kartı mı yoksa yeni Playstation Pro mu almalı?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer amacın sadece oyunsa Playstation Pro daha mantıklı.

infinity (402) 6 yıl önce cevapladı

 laptop'un ekran kartı normal masaüstü bilgisayarlar gibi değişmiyor laptop ekran kartı değişimi için bir makina (BGA Makinası) ile yapıyorlar, bu makina normal bilgisayarcılarda değil büyük firmalarda bulunuyor. Bu yüzden PS4 Almak daha mantıklı ( Eğer Sadece oyun oynayacaksan )