Oyun launcher ekranlarındaki reklamları kaldırmanın bir yolu var mı?

sezer00 (20) 7 yıl önce sordu

Merhaba bu oyun launcher'lerini açtığımız da çıkan reklamları sorucaktım; Bunları kaldırmanın bir yolu var mı?

http://hizliresim.com/oEOq3X    Bu reklamların dosyasını hiçbir yerde bulamadım.

Toplam 1 cevap

sezer00 (20) 7 yıl önce cevapladı

Uzun çabalarım sonucu bu virüsü ne olduğunduğunu buldum Luhe.Fiha.A diye bir virüsmüş uğraştım baya sonunda temizledim sizinde yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Ayriten bu virüsü AdwCleaner ve Eset buluyor fakat temizlemiyor bilginiz olsun.