Oyun oynarken bilgisayar kapandi

kullanici816919 (1) 8 yıl önce sordu

Ve acilmadi, 3-4 saat bekledim ancak ayni sekilde kisa devre denedim olmadi power supp cok sicakti kapandiginda bilgisayar. Baska yerde taktim calismadi acaba yanmismidir yoksa ariza mi?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

PSU yanmış gibi gözüküyor. PSU beraberinde anakartı da götürmüş olabilir. Farklı bir PSU ile bilgisayarını test et. Prime 95 çalıştır. Sorun olmadığından emin ol. Maalesef yeni bir güç kaynağı satın alman gerekiyor.