oyun oynarken uyku moduna geçiyor h.k

ismailtopselvi (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarım masaüstü normalde sıkıntı yok fakat hangi oyunu açsam bilgisayar kendi kendine uyku moduna geçiyor bir çözümünü bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

Toplam 1 cevap

xnstr (-25) 7 yıl önce cevapladı

Kasanın içi uzun süre temizlenmediyse fazla ısıdan kapatabilir. Temizledikten sonra da devam ederse başka şeyler dsüşünebiliriz. Ama önce güzel bir temizlik

ahmetsamil 7 yıl önce

Uyku moduna geçiyor demiş.Bende de aynı sorun vardı.Isıdan olduğu zaman direk kapatması lazım.Güç ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.

xnstr 7 yıl önce

Bağlıgı değiştirilmiş.