Oyun ve güvenlik açısından en iyi işletim sistemi nedir?

ahmet5847 (92) 6 yıl önce sordu

Gerek oyun konusunda gerek de güvenlik konusunda iyi bir işletim sistemi varmı araştırdım fakat fazla bulamadım en azından yabancı kaynakları anlamak için uğraşmam

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Hiç araştırma sen, ben sana söyleyeyim. Bu sorduğun işletim sistemi tartışmasız Windows 10'dur (x64).. Eğer sistem konfigürasyonun ve donanım özelliklerin yeterliyse elbette. Ne kadar ekmek, o kadar köfte :)

ahmet5847 6 yıl önce

cevabın için teşekkürler

temmuz 6 yıl önce

İyi oyunlar :) @ahmet5847

ahmet5847 6 yıl önce

hemen iyi oyunlar demeseydin be abi pc 4 gb ram 1 gb ekran kartı :D

temmuz 6 yıl önce

Olduğu kadar ne yapalım. Ama ileride çok daha iyi sistemlere sahip olacağın muhakkak. Sabır göstermelisin :) @ahmet5847

ahmet5847 6 yıl önce

inş da bu kanaata nerden vardın abi ?(umarım doğru yazdım :D)

temmuz 6 yıl önce

Hayatın akışı böyle. Her şey değişir ve gelişir, hiç kuşkun olmasın :) @ahmet5847