Oyuna Giremiyorum

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Bugün Hergün Girdiğim Oyuna Yeniden Girip Oynamayı Denedim Ama Farklı Birşey Oldu Oyuna Giriyorum Ama Kontrol Bende Olmuyor Alt+tab Yapıyorum Yeniden Girmeye Çalışıyorum Oyuna Giriyor ama Dediğim Gibi Oyun Kendi Kendine Reklamı Falan Atlıyo Yani Marka Reklamını Ama Kontrolu Ele Alamıyorum Yardım Edebilirmisiniz

Not: Oyunda Sıkıntı Olduğunu Düşünmüyorum Çünkü Hergün Rahat Rahat Oynuyordum

Toplam 2 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Oyun içi ayarlardan kontrolleri varsayılana çevirip dene.

nizi666 7 yıl önce

Yapamıyorum Kardeşim Oyunda Kontrol Bende Olsa Yapardım

ardahd 7 yıl önce

Menüde falandamı oynatamıyosun?

nizi666 7 yıl önce

Oyun Açılıyordu Ama Birşey Yapamıyordum Neyse Sildim Zaten Teşekkürler Kusura bakmayın Yordum sizide

ardahd 7 yıl önce

Rica ederim.