Oyundan aniden atılıyorum

vulu (9) 6 yıl önce sordu

Oyun başlıyor, oynuyorum arada hemen oyundan atıyor. Oyunu kapatıyor. Neden olur ki bu?

Toplam 3 cevap

gorele28 (387) 6 yıl önce cevapladı

ekran kartı driverini güncelle sorun yine devam ederse virüs taraması yap oyunun orjinalse  hiç yapma oyunu bozarsın kolay gelsin

nvidiagtx 6 yıl önce

Crack ne alakası var çok mantıksız bir cevap olmuş

gorele28 6 yıl önce

onca yazının içinden crackamı takıldın pes doğrusu @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Birde şekil yapıyorsun, onca yazi dediğinin hepsi crack ile crack ney bilmiyorsun bari konuşma! @gorele28

gorele28 6 yıl önce

ekran kartı driverini güncelle sorun yine devam ederse virüs taraması yap oyunun orjinalse hiç yapma oyunu bozarsın kolay gelsin diyede yazmışım onları görmecek kadar acizsin birde dediğinin hepsi crack demişin @nvidiagtx senin gibilerin yüzünden şu siteye giresim gelmiyor @temmuz bey @farurhenho bey @hakan bey şu @nvidiagtx adlı üyecinize bir ikazda bulunurmusunuz lütfen yazdığı cevapları görmüyormusunuz

omercik 6 yıl önce

@gorele28 ve @nvidiagtx ikinize de ikazda bulunacağım!

omercik 6 yıl önce

Burası kavga etmek yeri değil. @gorele28 ayrıca crackleri desteklemediğimiz için, böyle bir mesaj yazman da doğal olarak tasvip edilmiyor. Yazdığın mesajı en kısa zamanda düzenlemeni bekliyorum.

omercik 6 yıl önce

@nvidiagtx bu senin kaçıncı uyarın olacak bilmiyorum. doğrusu bilmek de istemiyorum.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Ekran kartında bir sıkıntı olabilir ( Bi ihtimal )

Sistem geri yükleme yaparak sorunun olmadığı bir zamana alırsın.

s2lx (1) 6 yıl önce cevapladı

crack dene bence

nvidiagtx 6 yıl önce

Crack ne alaka ? @s2lx

nvidiagtx 6 yıl önce

Crack ne alaka ! @s2lx emin olmayan paylaşımlar yapmayın