Oyunlar 10 Kat Daha Fazla Uzun Sürede Yükleniyor Yükleme Ekranında Bekletiyor

diagnoser (1) 7 yıl önce sordu

GTA 5 Single Player'a girerken normalda 1-2 dakika sürer 15 dakika sürüyor! Battlefield 4 online oyuna girmeye çalıştım giremiyorum bile bütün bunlar rogue killer ile bitcoin virüsü temizlediğimden sonra gerçekleşti artık son umudum format atıcam harddisk yüz katı yavaşladı

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı
hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz'un dediği gibi sistem geri yükleme ile bilgisayarındaki değişiklikleri geri alabilirsin.

Sonra farklı bir antivirüs programı ile mutlaka sistemini taratmanda fayda var.