Oyunlar Çok Donuyor Ne Yapmam Gerekli ?

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Oyunum Çok donuyor Ne Yapmam Gerekli?

Kasmalar Oluyor Neden Olabilir?

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar Kasmasının Sebebi Bilgisayarının Performansı Düşük Olabilir Ram ı Fln Kasanı Temizlemeniz gereklidir.

İlk Önce Aşşağıdaki Programları İndirerek Kullan;

Advanced System Care

Combofix

Avira ( Her hangi Bir Virüs tarama Programı ) Bu ile Bilgisayarını Tarat

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sonra Bilgisayarında Gereksiz Ve Kullanmadığım Programları Sil..

Kasanı Ayda 2 kez veya 1 Kez Temizle

Arka Planda Çalışan Gereksiz Program Varsa Onları Kapat

Sonra Şu yönergeleri Uygula

Bilgisayarıma Sağ Tıkla Özellikler De Ordan Gelişmiş sistem Ayarlarına Gir Ordan Performans Yazıyor Ayarla De Oradan İse En
İyi Performans İçin Ayarla İşaretine Tıkla
Eğer Masaüstü Klasik olursa Sağ Tıkla Kişiselleştir Ordan İstediğin Tema yı Seç