Oyunlarda aldığım fps değerleri neydense düştü .

adils (136) 3 yıl önce sordu

Selam önceden minecraft da 300 fps alabiliyorken şimdi 30 dan yukarı kalkmıyor sebebi nedir ekran kartı gtx 1650 4gb neden böyle oldu onu da bilmiyorum . önceden ekran kartının yarısını işletirken şimdi 20% filan çalıştırıyor

Toplam 3 cevap

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Geforce Experience baterry boost açıkmış . bunu izledim ve oldu . nası ayarlamışsa bilgisayar.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Ekran akrtın güncel olduğundan emin misin ve bilgisayarının güncel olduğundan emin misin ayrıyetten antivirüs programı kullanıyor musun

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Isınıyor olabilir mi? Oyundayken ısı değerlerine bak, yalnız bunu MSI Afterburner ile yap. Güç modunu Yüksek Performans al ve Şarjda kullan;

Etki eder mi bilmiyorum ama oyuna RAM ver Java'yı güncelle. Ayrıca Ekran kartını da güncelle güncel değil ise.