Oyunlarda facebook girişi

dwyanewade (5) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Bir android oyununda facebook ile giriş yaparak oynuyordum. Ama facebook hesabım kapatıldı. Şimdi o oyuna facebook hesabımla geçtigim tüm bolumleri geri geteremez ve giriş yapamaz mıyım? O hesapla giriş yapmak mumkun mu?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Facebook hesabına artık giriş yapamayacağın için oyuna da giriş yapamayacaksın. Kimlik doğrulama işlemi Facebook tarafından yapıldığı için artık kimlik doğrulaması yapılamayacak ve oyun da girişini geçersiz görecektir.