Oyunlarda FPS düşüşü neden yaşanır?

kullanici447282 (1) 6 yıl önce sordu

Daha yeni aldığım laptopum oyunlarda kasmaya fps düşüşleri vermeye başladı alalı 1-2 ay oldu asus x555b  8 gb ram i var acaba aldığımda mı hatalıydı nasıl düzeltebilirim yada sorunu nasıl bulabilirim yardım ederseniz teşekkür ederim

Toplam 5 cevap

jaff2 (22) 6 yıl önce cevapladı

Driverlerin güncelmi ve pc ozelliklerin nedir ve en cok fps dususu yasadin oyunun adi

kullanici447282 (1) 6 yıl önce cevapladı

evet driverlar güncel league of legends ve cs go oynuyorum

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

FPS Düşüşleri başladı dediğine göre bu sonradan oluştu. Öyleyse sistemi problemler öncesi bir tarihe geri alabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının tam olarak sistemini söylermisin

Ram = ? : DDR Kaç DDR4 Mü DDR3 Mü

İşlemci = ? : Kaç GhZ : Kaç Çekirdekli : kaç mb ön bellegi var i5 mi i3 mü i7 mi modeli kaç (i5 7500 gibi )

Ekran kartı =

NOT: Bilgisayarı nereden aldin internet sitesşnden aldıysan linkini atabilirmisin

kralkatili123 (26) 6 yıl önce cevapladı

Ekran kartınızın modeli nedir?

@temmuz abimin dediği gibi yap bence

nvidiagtx 6 yıl önce

tek ekran kartı ile sorun çözülmüyor maalesef işlemci EN önemli parçalar dan birisidir :)