Oyunlardaki hesabımın verilerini başka bir hesaba aktarabilir miyim?

saykoteam (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba ben Google Play Oyunlar'daki oyun kayıtlarımı yeni açacağım bir Google hesabına aktarmak istiyorum. Clash Royale ve Clash of Clans hesaplarımı satacağım fakat aynı zamanda bir YouTube kanalım var ve aynı hesaba kayıtlı oyun verilerimi başka bir Google hesabına nasıl aktarabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bu özellik şuan Play Oyunlar uygulamasında yok, oyunlarda varsa anca o şekilde yapabilirsiniz.

saykoteam (1) 6 yıl önce cevapladı

clash royale ve clash of clans da varmı

omercik 6 yıl önce

İnternette kısa bir araştırma yaptım ve Clash Royale oyunu için bir rehber yazısı buldum. Okuyun, belki işinize yarayabilir (https://www.androhaber.net/clash-royale-hesap-aktarma/)

saykoteam 6 yıl önce

teşekkür ederim bi bakayım