Oyunları kendi kendine alta alma sorunu

shagrati4n (1) 7 yıl önce sordu

Radeon HD 6570 ekran kartı aldım, önceleri sorunsuz oynadığım oyunları oynayamıyorum. Oyun açılıyor ve otomatikman bir kaç saniye sonra alta atılıyor. Yani kısaca ses var görüntü yok.

Not: Fortmat attım, tüm driverlar güncel.

Toplam 4 cevap

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Bahsettiğin sorunun grafik kartıyla bir alakası yok gibi gözüküyor. Pek bir bilgi de vermemişsin.

Sadece tek bir oyunda mı bu alta alma sorununu yaşıyorsun?

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Ekran kartın yetersiz olduğu için oyun siyah ekran veriyor olabilir ama daha önceden oynadığın oyunlarmış.Ekran kartının yeni sürümleri çıkmış olabilir güncellemeyi dene.

shagrati4n (1) 7 yıl önce cevapladı

Güncelledim. Tüm oyunlarda böyle oluyor. Hatta menüde hiç kasmadan ayarlara felan girebiliyorum daha sonra alta atıyor siyah ekran felan vermiyor

Mouse oyun imleci şeklinde oluyor ancak masaüstü görünüyor.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarda yüklü bir antivirüs veya internet security yazılımı varsa bu tür bir soruna yol açabilir.  Varsa bunu kapatıp öyle oyuna girmeyi deneyin.

Bir kaç kez başıma geldi.