.paas uzantılı fidye virüsü bulaşmış dosyalarım mevcut yardımcı olmanız mümkün mü?

musailyas (1) 2 yıl önce sordu

internette key ararken denk geldiğim bu virüs tüm video, müzik ve resim arşivimi tamamen şifreledi anti virüsler ile temizledim cihazı ama maalesef şifreleri çözemiyorum Yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Şu anda bu fidye virüsünün şifresi kırılmış değil yani şifre kırılana kadar beklemende fayda var.

Fidye virüsünün şifresi ne zaman kırılır?

Aylar'da sürebilir yıllar'da sürebilir yani tarih veremem.

musailyas 2 yıl önce

Pekala teşekkür ederim.,

musailyas 2 yıl önce

hala bir çözüm bulunamadı mı?

darkcrak 2 yıl önce

Emsisoft djvu programı ile kontrol etmeniz gerek. @musailyas

musailyas 2 yıl önce

maalesef olmadı eror deyip hemen altında bu çevirimdışı bir virüs ilerde şifre çözülebilir ibaresi yazıyor hala yok mu bir çözüm?