Papara'nın beta sürümünü nasıl kullana bilirim?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Paparada beta sürümü varmış ve bir çok yeni sürümünü buradan önceden kullanıcılarına test ettiriyormuş ve bu beta sürümünü kullana bilmek için hangi link'e tıklamam gerekiyor veya neye tıklamam gerekiyor bu yeni sürümleri kullana bilmek için

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bir çok uygulamanın beta sürümü var ve bu beta sürümüne katılmak için şu siteden veya google play üzerinden yapa bilirsiniz zaten vereceğim link'de Google play'ın sitesi.

https://play.google.com/apps/testing/com.mobillium.papara

Bu link'i açıyoruz ve Test kullanıcısı ol'a tıklıyoruz.