PC de kendi kendine programlar yükleniyor

hamzasoyler6 (1) 8 yıl önce sordu

arkadaşlar abim ses dosyası indiriyim derken bilgisayarda sorunlar çıkmaya başladı. ne kadar kaldırırsam kaldırıyim pc kendi kendine gamesdeskop,portalsepeti,anyprocet,infonaut gibi dosyalar iniyor uğraşıp hepsini kaldırıyorum internete  5 dk gezinirken tekrar inmiş halde buluyorum. kendi kendine kurulum menüleri açılıyor kapanmıyor. revoinistal la kaldırdım yine fayda etmedi

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Aynı sorun bende de vardı.Bilgisayarınıza virüs bulaşmış durumda.Bunu şu adımları izleyerek çözebilirsiniz ;

*AdwCleaner adlı programı yükleyin.Gerekli işlemleri yapın.Detaylı bilgiyi http://uzmanim.net/soru/adwcleaner-nedir-adwcleaner-nasil-kullanilir/954 'den öğrenebilirsin.

*Daha sonra IOBit Uninstaller adlı programı yükleyin.Kendi kendine kurulan programları ''U güçlü kurulum kaldırma'' adlı seçenekten kaldırın.

SORUNUN ÇÖZÜLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Son dönemdeki en temiz çözüm sistem geri yükleme yapmak.

Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

Bu çözüm olmazsa muklata bunu deneyin: Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?