PC'den emoji nasıl atılır?

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

Pc'den emoji nasıl atabilirim? En pratik ve kolay yolu nedir?

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Bu konuda anlatmıştım bu durumu. ( https://uzmanim.net/soru/klasor-ismi-olarak-emoji-kullanma-yontemi/94152 )

  + . ( nokta tuşu )  ile emoji panelini açabilirsin.

 " Windows Tuşu + Nokta Tuşu " ile emoji panelini açabilirsin..  ( üsteki tuşların açılımı )

  => Ek olarak linkteki konuya git ; çözümün ortalarında yazmıştım bu durumu..

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sen Windows 10 kullanıyordun bildiğim kadarıyla. Görev çubuğuna sağ tıkla ve "Dokunmatik klavye düğmesini göster" özelliğini aktifleştir. Sonra sağ alt köşeye klavye simgesi gelir, o klavyede emojiler var. Gerektiğinde oradan istediğini seçebilirsin.

veysi2023 5 yıl önce

emoji atmak için kodlar yok mu mesela kodu yazınca o kpdun eşleştiği emojiden atsa yani böyle bir özellik var mı?

veysi2023 5 yıl önce

dediğiniz yönetm işe yardı bu dediğim kodla emoji atma diye birşey var mı?

omercik 5 yıl önce

Benim bildiğim yöntem maalesef bu ama @ybaskin34 belki bu konuyla ilgili bir şeyler biiyordur.

ybaskin34 5 yıl önce

@farurhenho yorum olarak yazdım konuya. hatırlıyor musun bu klasör ismi olarak emoji kullanma adlı konu açmıştım . orda vardı bunun çözümü 😊