pc den kalkmayan programi kaldirma

kullanici694114 (1) 9 yıl önce sordu

Pc den kalkmayan programi kaldırmak için Microsoft bir programı vardı ama adını hatırlayamıyorum.

PC'den kaldırılamayan programları kaldırmak için Microsoft'un bir programı var mı veya kaldırılamayan programı kaldırabilmek için başka bir program var mı?

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Bilgisayarından kalkmayan bir programı kaldırmak istiyorsan,IObit Uninstaller adlı programı deneyebilirsin.

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

ahmetsamil'in bahsettiği programın anlatımını bulabilirsiniz: IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

Microsoft'un Windows Installer Cleanup Utility adında bir programı vardı. Özellikle Windows XP gibi sistemler için Microsoft ürünlerini kaldırmak, Microsoft office gibi, kullanılan bir yazılımdı

Eğer aradığınız buysa buradan indirebilirsiniz: Windows Installer Cleanup Utility