PC donma proplemi

kullanici894038 (1) 4 yıl önce sordu

Bu hiç olmazdı arada csgo oynarken bı anda ekran donuo görüntü var ama dönük hicbisey yapamıyorum tek reset atarak çare buluyorum bazen üst üste olduğunda oluo

darkcrak 4 yıl önce

Eskiden bu sorun var mıydı?

infinity 4 yıl önce

Eskiden bu sorunun olması ne gibi çözüm sağlayacaktır sevgili @darkcrak olası ihtimalle sistem geri yüklemeyi önericeksin değilmi ?

Toplam 2 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Başka hangi oyunlar oynuyorsun CS:GO dışında ? O oyunlardada oluyormu ? Ekran kartından şüpheleniyorum.

Sistem özelliklerin nedir ?

HDTune ile Error Scan yaparmısın ? ve HDD'in sağlık durumunuda söyle.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

Bilgisayarının ekran kartı eski ola bilir ekran kartını güncellemeni tavsiye ediyorum.

2.Çözüm:

Bilgisayarında virüs ola bilir. Altdaki antivirüs programları ile bilgisayarını tara ve çıkan virüsleri temizle.

3.Çözüm:

Ben'de zula oynarken donuyordu ben altdaki yardımcı program sayesinde donma sorununu çözdüm.

infinity 4 yıl önce

Game boost uygulamalarına hiç güvenmiyorum Game Booster'ı da zaten önermiyorum Virüslerden kaynaklanacağını sanmam. Ekran nkartı sürücüsünü en son sürüme yükseltsin bi arkadaş ama ondanda sanmıyorum. sorun büyük ihtimalle Ekran kartı miladını doldurmuş, orta ihtimalle HDD bad sector yapıyor. @darkcrack @kullanici894038

darkcrak 4 yıl önce

@infinity benim yazdıklarımı bi denesin

infinity 4 yıl önce

Bu donma probleminin Game booster'la MalwareBytes'la ne alakası var ?????????? @darkcrak