Pc Her Açılışta (Chromium) Sayfası Kendiliğinden Açılıyor!

codet1000 (3) 4 yıl önce sordu

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar

Masaüstü pc kullanıyorum ve de normal chrome kullanıyorum..Bundan yaklaşık 1 ay önce (Chromium) yükledim ve alışamadağım için sildim.Lakin her ne kadar denetim masasından vs silsemde,pc yi her açtığımda (Chromium) sayfası kendiliğinden açılıyor ve direk youtube açılıyor,youtubedan bir videoyu açıyor..Sinir etti beni...Bu sorundan nasıl kurtulabilirim ?

Şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Muhtemelen bir görev zamanlanmış:

Windows 10'da zamanlanmış görevler nasıl silinir?

Windows 7'de zamanlanmış görevler nasıl silinir?

Zamanlanmış görevleri kontrol et @hakan üstad Windows 10 ile ilgili güzelce anlatmış. İşletim sistemi paylaşmadığın için iki linki de ekledim.

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

Merhaba @codet1000 öncelikle klavye üzerinde bulunan CTRL ALT DEL tuşlarına aynı anda basmalısın karşına gelecek olan ekrandan Görev yöneticisini açmalısın sonra üst panelde bulunan Başlagıç sekmesine tıklamalısın Başlangıç ekranında Chromium var ise üstüne gelip birkez sol tıklayıp ve sağ alt tarafta Devre dışı bırak butonuna tıklayıp Devre dışı bırakmalısın ve değişikleri kaydetmesi için bilgisayarını yeniden başlatmalısın

sorun devam ederse işletim sistemin windows 10 ise başlat menüsüne tıklayıp açılan pencerede resimdeki işaretlediğim yere tıkla Ayarlar tıklayıp > Hesaplar sekmesine tıklayıp karşına gelecek olan ekranda Oturum açma seçenekleri yazısını göreceksin sol panelde ona tıklayıp sağ tarafa gelip ekranı biraz aşağı doğru kaydır işaretlediğim yer gibi kapalı konumuna getir