PC Hiçbir şekilde telefonu görmüyor, telefon USB Algılamıyor.

isimsizkullanici (1) 2 yıl önce sordu

Samsung Grand Prime`ı PC ye Bağlıyorum Ancak Sadece Şarj Oluyor MTP de açık PC de Driverler de Yüklü diğer telefonum download moddada mtp olarakda gözüküyor ama pc görmüyor ve telefonumda pc yi usb olarak görmüyor şarj oluyor bunun çözümü olmalı heryerde arattım yok ilgilenirmisiniz ?

Toplam 3 cevap

isimsizkullanici (1) 2 yıl önce cevapladı

Bilen Yok mu ?

oguzhanzbey (7) 2 yıl önce cevapladı

Telefonunuzsan hata ayıklamayı açıp tekrar denediniz mi

isimsizkullanici 2 yıl önce

Evet herşeyi Yaptım Dedim ya. Düzeltmenin bir yolu olmalı.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Aynı şey benim başıma geldi. USB kabloyu değiştir.  Telefonu bilgisayar bağladığın USB kablodan kaynaklanıyor olma ihtimali çok yüksek.  Kalitesiz USB kablolarda sadece şarj yapılabiliyor. USB kablo içinde veri hattı olmuyor. Bu sebepten PC ye taktığında sadece şarj olur.

Telefonunu başka bir usb veri kablosu ile pc ye bağla. O zaman görecektir.

isimsizkullanici 2 yıl önce

Bütün Kabloları Denedim Ancak Olmadı Diğer Telefonumda Görünüyor USB Olduğu.