Pc sebepsiz yere kasma

gamekod (1) 8 yıl önce sordu

Pcde aşırı yoğun bir kasma var oyunlar google vs. pc ısınmıyor masaüstü modem yanında hemen düzelsin diye avast advanced sistem vs. indirdim tarattım virüs falanda yok ama aşırı derecede kasıyor 62.5fps limitli bir oyunu 10 ile oynuyorum ve bu sorun bir düzeliyor bir eski haline dönüyor lütfen yardım edin

Toplam 3 cevap

said82 (10) 8 yıl önce cevapladı

Sisteminizin özelliklerini ve oynamak istediğiniz oyunu belirtirseniz yardımcı olabiliriz...

gamekod (1) 8 yıl önce cevapladı

Sistemle alakasız çünkü satranç bile kasıyor yani

tkohuseyin (8) 8 yıl önce cevapladı

Kardeş Sistem özelliklerin İşletim Sistemi Sık Kullandığın Programlar ı Sölersen Sana Daha Çabuk Yardımcı oluruz Örnek :

Ram : 512 MB

İşlemci : Intel : 1.52 GhZ

İşletim Sistemi : Windows Xp

Ekran Kartı : 512 MB :

Sık Kullanılan Programlar : Mozilla Firefox : Oyunlar Fln

yukarıdaki Sİstem De Oyunlar Bilgisayar Kasabilir Ama Aşşağıdaki Bilgisayar Sizde ise Kasma Sorunun Olmaması Lazım

Ram : 16 GB

İşlemci : İntel R Pentium: 3.39 GhZ

Ekran Kartı : Nvidia Geforge : 2 GB

İşletim Sistemi : Windows 7

Bu adamın Bilgisayarı Kasmaması Gereklidir Eğer virüs  Oyunlar İçin Hileler , Bİlmediğin Sitelerden indirmeler Varsa Kasma sorunu olur Ama dediklerimin hiç biri yoksa Virüs Hile Bilmedigin sitelerden İndirmeler Yoksa Bilgisayarının Kasmaması Gerekir

Sen  Ginede Bir Dene şunları

Advanced System Care İndir En Bilindik Siteden İndirmen Gerekli

CCleaner indir En Bilindik Siteden

Antivirüs Programı Örnek : Avast : AVG : Avira : Usb Disk Security

: Yardımcı Olduysan Sevindim

Sen Ginede Bir Sistem Gereksinimlerini Söle ona Göre Bir Çözüm Bulalım