pc sistem geri yükleme ayarlarını sıfırlayabilirmiyim

utku1965 (36) 9 yıl önce sordu

windows7 sistem geri yükleme ayarları sıfırlanırmı

Toplam 2 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

arkadaş tarif etmiş  ben birazdaha değişik yol tarif edecem sistemi yeniden başlat sırasıyla BAŞLAT tıklat  GERİ YÜKLEME OLUŞTUR tıklat C SÜRÜCÜ   çif tıklat  c sürücü açık yazar YAPILANDIR tıklat  ve SİL  tıklat  burdan çık ve OLUŞTUR tıklat bu kadar

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Evet, ilgili arabirimden sıfırlayabilirsin. Ayrıca ve en kolayı önce sistem geri yüklemeyi durdurursun, yani fonksiyonlarını kapatırsın ve sonra yeniden başlatırsın (aktif hale getirirsin); yeniden başlattığın sırada el ile bir geri alma noktasıda oluşturursun.

Bu şekilde eski geri alma noktalarıda silinmiş olacağından sabit diskinde önemli bir yerde kazanmış olursun.

Denetim Masası>Sistem ve Güvenlik>Sistem

Sol taraftaki bölmeden Sistem koruması'nı tıkla

Karşına çıkan arabirimde aynı sekmede (Sistem koruması) Yapılandır düğmesini tıkla.

Devamı çok kolay.. :-)