PC siyah ekran veriyor ne yapmalıyım? Oyunlarda siyah ekran alıyorum nasıl çözebilirim?

yusufpc (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba, uzun zamandır yaşadığım bir sorun var. Bilgisayarım CS:GO, Minecraft gibi oyunlarda siyah ekran veriyor ama PC çalışıyor ve kapatma tuşundan kapanmıyor. Kısaca kitleniyor. AMD Ryzen 3, ekran kartım RX 570.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Ekran kartına OC yapıldı mı?

yusufpc (1) 2 yıl önce cevapladı

Hayır yapılmadı Ve nasıl yapcam söyleye bilir misin ?

hydra 2 yıl önce

yapacağın şey değil yapmaman gereken şey. Yaptın mı diye sordum zaten. Senden başkası kullanıyor mu bilgisayarı?

yusufpc 2 yıl önce

Hayır kulanan yok

hydra 2 yıl önce

ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncel sürücüyü yükle.

yusufpc 2 yıl önce

dc varsa oran konuşalım

yusufpc 2 yıl önce

Ve DDU NE

yusufpc 2 yıl önce

https://discord.gg/Ww6dEPjP gel

hydra 2 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/display-driver-uninstaller-ddu-nedir-nasil-kullanilir/63947

yusufpc 2 yıl önce

file:///C:/Users/Ta%C5%9Fk%C4%B1n-pc/Pictures/indir%20(1).svg hangisi linkte foto varnagisi ekran kartı