Pc ye dün windows 10 kurdum direct yüklerken böyle bir hata alıyorum setup could not download the file. please retry later or check network connection

yasuo2121 (1) 3 yıl önce sordu

Directx kurarken setup could not download the file. please retry later or check network connection bu hatayı alıyorum

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

İnternetin ile ilgili sorunun olduğunu söylüyor bana sorarsan internetini 10 saniye kapat ve 10 saniye sonra aç ardından bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan kurmayı dene o uygulamayı

yasuo2121 3 yıl önce

Modemimi kapatayım

darkcrak 3 yıl önce

Sonuç @yasuo2121

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

İnternete bağlı olmanız gerekiyor directx indirebilmek için. Dosyaları internet üzerinden indiriyor, siz kurulum dosyasını indirdiniz ancak iş burada bitmiyor internetten dosyaları alması lazım, bunun için de internete bağlı olmanız gereklidir. İnternete bağlanıp indirin.

yasuo2121 3 yıl önce

İnternete Bağlı

hydra 3 yıl önce

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109 buradan indirin

hydra 3 yıl önce

@yasuo2121

serkanbey (1) 3 yıl önce cevapladı

interneta baglı ve bu hatayı alıyorum