PC'yi sesle kontrol etme programı önerebilir misiniz?

mat7 (341) 5 yıl önce sordu

işlettim sistemi  Windows 7 olan  pc de kullanılacak,  dili  türkçe  olacak  sesle  komut  programı  tavsiye  eder misiniz ?

Örneğin benim söylediklerimi word sayfasına yazsın.

internette benim söylediğm şekilde tarama yapsın .

Var mıdır böyle bir program .

darkcrak 5 yıl önce

Ne anlatmaya çalıştın bir şeyi sana mı okusun xxxxx yazıyor burada mesela pc de onu sesli olarak xxxxx diye mi okusun ?

mat7 5 yıl önce

Örneğin benim söylediklerimi word sayfasına yazsın. internette benim söylediğm şekilde tarama yapsın . @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

Sesli komut

mat7 5 yıl önce

Evet @darkcrak

Toplam 1 cevap

muvel (332) 5 yıl önce cevapladı

mat7 5 yıl önce

Ben Windows 7 kullanıyorum. Dolayısıyla bu programı kullanamam. Dil türkçe olursa daha iyi ollur . @muvel (160)